Salone del Mobile

Medzinárodná veľtrh nábytku- Salone del Mobile 2013

Milí naši študenti, absolventi a priatelia!

Na základe predošlého úspechu výletu do Milána, sme sa opäť rozhodli zorganizovať inšpiračnú cestu do Milána na medzinárodnú výstavu Salone del Mobile v apríli 2013. Tentokrát sme naplánovali o jeden deň viac, aby sme stihli pozrieť aj Miláno.

 

 

 

PLÁNOVANÝ PROGRAM ZÁJAZDU

PRIHLÁŠKA NA STIAHNUTIE APRIL 2013

 

 

.

ALFA Education- Salone del Mobile 2011, Miláno

milano--skupina

V apríli 2011 sme sa vybrali do Milána, na najprestížnejšiu medzinárodnú výstavu Salone Internazionale del Mobile, aby sme načerpali najčerstvejšie informácie a inšpirácie od svetoznámych dizajnérov a návrhárov. 

 

Bolo nás na plný autobus- celkom až 43, študenti, absolventi, lektori, aj neštudenti, všetci s veľkou túžbou dostať sa do centra dizajnu. 

 

Náš celkom pozitívny výlet trošku skomplikovala CK, a ubytovanie prvej noci / nie vždy platia hviezdičky, ktorými sa ubytovacie zariadenia prezentujú/,  ale  vďaka tej najlepšej sprievodkyni / vďaka Martuška ešte raz/ , sme už druhú noc nášho výletu trávili v príjemnom prostredí. 

 

ŠTUDENTI A MILÁNO

 

vystava

Výstava bola perfektná a ako tvrdia ,,odborníci´´, tu v našich končinách sa jej nevyrovná ani jedna z akcií. Najviac dala zabrať našim nohám, na druhý deň sme mali pocit, že máme o tri čísla menšie topánky než pri našom príchode.

 

Výstavná plocha 142,776.25 metrov štvorcových, 1,020 talianských a 263 zahraničných vystavovateľov , 104 519 domácich a 177 964 zahraničných návštevníkov , to sú čísla, ktoré Vám aspoň z časti priblížia veľkorysosť podujatia.

 

 

Nechajte sa inšpirovať nasledovnými zábermi z výstavy a keď dostanete chuť, na budúci rok môžete prísť s nami! Ceny a Prihláška už čoskoro!

 

FOTOGALÉRIA