Štýl a atmosféra interiéru

V akom štýle plánujete zariadiť interiér svojho nového bytu alebo domu? Máte radi tradície, milujete retro alebo radšej siahnete po ultramodernom štýle? Neviete čo s čím kombinovať? Nemáte jasno v štýloch? Čo to vlastne štýl je? Ako si nakoniec vlastne so štýlom svojho interiéru poradiť?

Na jednodňovom kurze Atmosféra a štýl interiéru získate stručný a praktický prehľad o historickom vývoji interiérových štýlov, zorientujete sa v problematike. Naučíte sa základné informácie o prvkoch, ktoré ovplyvňujú celkový štýl a atmosféru interiéru. V pokračovaní kurzu si budete môcť navrhnúť svoj vlastný interiér! Začnite teda tým, že si ujasníte, aký štýl interiéru je vám najbližší! Pomocou nášho jednodňového kurzu ŠTÝL A ATMOSFÉRA INTERIÉRU to určite zvládnete!

Plánované termíny: 11.01.2014, 08.02.2014


Cena kurzu: 69 €. Študentom/ absolventom rekvalifikačného kurzu poskytujeme zľavu 10% z ceny kurzu.


Miesto konania: STEAM&COFFE - salónik, Mýtna 1, Bratislava


Lektor kurzu: Ing. Miroslav Škriniar

Cieľová skupina: Kurz je určený všetkým, ktorí sa zaujímajú o interiérový dizajn, bývanie. Radi uvítame aj tých, ktorí premýšľajú o vylepšení vlastného bývania a doteraz nemali jasno v tom, ktorý štýl by im najviac vyhovoval.

Podmienky účasti:
Počet osôb v kurze je limitovaný- max. 10 osôb. Záujemca zaslaním prihlášky záväzne potvrdzuje svoj záujem o kurz. Po zaslaní Prihlášky potvrdí organizátor emailom prijatie prihlášky, pridelí účastníkovi variabilný symbol, pod ktorým uhrádza poplatok za kurz. Po pripísaní sumy na účet organizátora vystaví organizátor účastníkovi daňový doklad a Potvrdenie o rezervácií kurzu. Odhlásenie z kurzu po záväznej registrácií nie je možné, poplatok za kurz sa nevracia, iba v prípade, ak záujemca zabezpečí miesto seba náhradníka. Organizátor je oprávnený odmietnuť prihlášku bez udania dôvodu.

Nevyhovujú Vám termíny? Kontaktujte nás a nájdeme spoločné riešenie.
Zuzana Miklósová- info@alfaedu.sk, 0905/257-488, 0911/488-257

PRIHLÁSENIE

PRIHLÁSENIE

Prihlasovanie sa uzatvára vždy týždeň pred konaním kurzu.
Pre záväznú registráciu do kurzu zašlite prosím vyplnenú a podpísanú Prihlášku emailom na adresu info@alfaedu.sk  Počet miest v skupine je limitovaný. 

Rezervujte si miesto ešte dnes!                                                                                           PRIHLÁŠKA NA STIAHNUTIE TU

HĽADÁME CVIČNÝCH KLIENTOV

HĽADÁME CVIČNÝCH KLIENTOV

Neviete si dať rady pri rekonštrukcií Vášho bývania, kancelárie, alebo predajne?
Radi by ste podporili začínajúcich dizajnérov a získali niekoľko návrhov za symbolickú cenu?

Staňte sa našim cvičným klientom!

viac info TU

Prihlásenie