Kurz Interiérový dizajn Žilina

Veľmi nás teší záujem o nami ponúkané vzdelávacie služby v oblasti interiérového dizajnu. Od roku 2008 sme organizovali v Žiline už niekoľko skupín rekvalifikačného kurzu. Zo žilinských lavíc vyšla už viac než 100ka úspešných absolventov.

Samozrejme, každý sa prihlásil s iným očkávaním. Niekto chce študovať len pre vlastné potešenie a chce si rozšíriť obzor, iní sa chcú profesií interiérového návrhára venovať naplno. Niekomu sa splnil sen, naši absolventi uspeli aj v praxi, o čom svedčia aj vydarené realizácie návrhov. O interiérový dizajn je v okolí Žiliny stále záujem , trh je pripravní na nových, šikovných a kreatívnych interiérových dizajnérov, návrhárov.

 

Na vzdelávaní kurzu dizajnu v Žiline sa podieľajú:

Ing. Miroslav Škriniar, Ing. Mgr. Arch. Denisa Dočkálková, Ing. Kristína Malecová, Ing. Alena Ďurkáčová, Mgr. Darina Arce, Academy X a ďalší skvelí prizvaní ľudia a firmy...

partnerské firmy, exkurzie:

Kapamat, Koratex, Dimex, Decodom- Liptovský Mikuláš, Koberce Max, LEDECO...

miesto konania kurzov:

Súkromná spojená škola, Oravská cesta 11

termíny vyučovania:

sobota od 8,00-17,00

 

Kvalitní lektori , príjemné prostredie a veľa, veľa užitočných a praktických informácií- To všetko Vás čaká, ak sa rozhodnete pre náš kurz interiérového dizajnu.

 

 

Novú skupinu S4 otvárame  vo februári 2022

PRIHLÁŠKU NÁJDETE TU!!


 

ABSOLVENTI KURZ DIZAJNU ŽILINA

skupina B /2008-2010/

skupina K /2009-2011/

skupina U /2011-2013/

skupina Z - záverečné skúšky 06/2014

skupina K2- záverečné skúšky 06/2015

CHCEM ŠTUDOVAŤ ŽILINA

0 položiek

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie