AKO a KEDY?

Výuka je v štandardnej dobe v prezenčnej forme.

V súvislosti s opatreniami Covid 19 organizujeme aktuálne výuku prezenčne, kombinovane, alebo online, v závislosti od aktuálnych platných nariadení, zdravotného stavu lektorov a študentov!

Výuka v kurze je výlučne víkendová, vyučuje sa vždy v sobotu.

Na kurze dizajnu sa vyučujú predmety v 2 blokoch po 5 vyučovacích hodín, vždy v čase od 8,00-12,00 hod. a od 13,00-17,00 hod. Výuka prebieha väčšinou každú druhú sobotu.  Rozvrh hodín je k dispozícií vždy na 1 polrok dopredu. 

 

AKTUÁLNE OTVÁRAME 2 SKUPINY:

BANSKÁ BYSTRICA- skupina N4- možnosť prihlásenia do konca novembra!!!                      BRATISLAVA- skupina O4- zápis 27.11.2021

  

NA JAR 2022 OTVÁRAME NOVÉ SKUPINY : Nitra, Žilina a Trnava

NITRA- skupina R4-2022
ŽILINA- skupina S4- 2022
TRNAVA- skupina P4- 2022

Pred zaslaním prihlášky si prosím preštudujte Všeobecne záväzné podmienky kurzu TU!!!

V prípade záujmu je potrebné zaslať riadne vyplnenú Prihlášku- poštou, alebo naskenovanú emailom. Po zaslaní prihlášky Vám bude zaslaná výzva s prideleným variabilným symbolom na úhradu Registračného poplatku. Po pripísaní poplatku na náš účet, Vám zašleme Potvrdenie o registrácií, ktoré Vám zabezpečuje 100% né miesto v skupine a potvrdí záväzne Vaše prihlásenie do kurzu Interiérový dizajnér.

Pri zápise je potrebné odovzdať 2-3 výkresy vo formáte A4. 1 z prác musí byť interiér- perspektíva, druhá práca je voľný štýl . Nezľaknite sa, ak to nebudú umelecké diela, cieľom kurzu je, aby ste sa to všetko naučili !!! Výkresy slúžia k tomu, aby sme získali prehľad o úrovni Vašej nadanosti a schopnosti kresliť, maľovať a zobrazovať 3D priestory.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie