Rekvalifikačný kurz Interiérový dizajn

Kurz Interiérový dizajn je rekvalifikačný kurz, s akreditáciou MŠVVaŠSR, ktorého cieľom je poskytnúť kvalitné vzdelanie všetkým záujemcom o interiérový dizajn s dôrazom na aplikáciu teoretických vedomostí do praxe.

Kurz je akreditovaný ako pomaturitný rekvalifikačný kurz, preto je podmienkou účasti úplne stredoškolské vzdelanie s maturitou.

 

Akreditácia

Akreditácia je štátne overenie spôsobilosti vzdelávacej inštitúcie uskutočňovať akreditovaný vzdelávací program na základe splnenia podmienok ustanovených zákonom č. 568/2009 Z. z. o celoživotnom vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov. O udelení akreditácie rozhoduje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na základe stanoviska akreditačnej komisie pre ďalšie vzdelávanie.

V roku 2019 nám bola  nám bola už štvrtý krát udelená akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Všetkých záujemcov srdečne očakávame s akreditovaným, rekvalifikačným, pomaturitným kurzom Interiérový dizajn.

 

Predmety kurzu

Predmety kurzu

Učebné osnovy rekvalifikačného kurzu Interiérový dizajnér sme plne prispôsobili požiadavkám dnešnej doby. Tematika kurzu je zameraná hlavne na prax účastníka, učebné témy zodpovedajú kategórií kurzu- rekvalifikácií.

Témy sú zostavené tak, aby každý záujemca, aj bez vstupného odborného vzdelania, dokázal učivo zvládnuť. Každý predmet obsahuje tematické plány od úvodného vysvetlenia problematiky až po aplikáciu získaných poznatov v praxi. 

Predmety kurzu: Techniky kresby, Farby v interiéri, Materiály v interiéri, História dizajnu a nábytku, Digitálne zobrazovanie projektu, Zariaďovanie interiérov, Základy staviteľstva, Marketing a komunikácia

OBSAH JEDNOTLIVÝCH PREDMETOV NÁJDETE TU

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie