Lektori školy

Vzhľadom k neustálemu inovovaniu a rozširovaniu našich kurzov hľadáme nových členov do nášho tímu lektorov!

 

Aktuálne voľné pozície: 

Žilina: - lektor na predmet KRESBA voľnou rukou

       

Podmienky: nevyžadujeme predagogické vzdelanie, lektorské skúsenosti sú vítané!

Lektor musí podľa zákona v závislosti od obsahového zamerania vzdelávacieho programu spĺňať tieto požiadavky:
a) vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa v odbore vzdelávacieho programu, najmenej dva roky praxe v oblasti, ktorej sa vzdelávací projekt týka,
b) vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa, najmenej štyri roky praxe v oblasti, ktorej sa vzdelávací projekt týka
c) úplné stredné vzdelanie s maturitou v príslušnom odbore vzdelávacieho programu, najmenej dva roky praxe v oblasti, ktorej sa vzdelávací projekt týka
d) úplné stredné vzdelanie s maturitou, najmenej šesť rokov praxe v oblasti, ktorej sa vzdelávací projekt týka
e) výučný list v príslušnom odbore vzdelávacieho programu, najmenej štyri roky praxe v oblasti, ktorej sa vzdelávací projekt týka alebo
f) absolvovanie akreditovaného vzdelávacieho programu v príslušnom odbore vzdelávacieho programu, najmenej desať rokov praxe v oblasti, ktorej sa vzdelávací projekt týka

 

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste svoje vedomosti a skúsenosti odovzdali našim študentom, kontaktujte nás prosím na tel.čísle 0905/257-488, alebo zašlite svoje CV na adresu alfaedu@alfaedu.sk 

 

Ing. Miroslav Škriniar

Ing. Miroslav Škriniar

štúdium: Vysoká škola lesnícka a drevárska vo Zvolene, Drevárska Fakulta

prax: Od ukončenia školy som pôsobil ako samostatne tvoriaci produktový a interiérový dizajnér, riadiaci pracovník v oblasti návrhu a výroby nábytku. Projektoval a realizoval som niekoľko bytových interiérov, momentálne som konateľom a riaditeľom spoločnosti zaoberajúcou sa návrhom a výstavbou drevodomov a aktívne tvoriaci interiérový dizajnér.

Lektorské skúsenosti som získal okrem iného aj lektorovaním vzdelávacích programov zameraných na navrhovanie interiérov, technológiu výroby, konštrukcie a históriu nábytku už od roku 2004. Pôsobil som ako lektor v kurzoch ďalšieho vzdelávania v centre ďalšieho vzdelávania Technickej univerzity vo Zvolene.  Od roku 2012 pôsobím ako lektor Školy interiérového dizajnu ALFA Education. 

Momentálne pôsobím ako lektor predmetov Zariaďovanie interiérov, Dejiny interiéru a nábytku, Materiály v interiéri v pobočkách školy v Nitre, Trnave a Bratislave.

Ing. Arch. Adriána Kristofčáková

Ing. Arch. Adriána Kristofčáková

štúdium: Slovenská technická univerzita, Fakulta architektúry

prax: počas posledných 2-rokov školy som súčasne pracovala v interiérovom štúdiu IC-dizajn, kde som získala prax z oblasti interiérového dizajnu aj po technickej stránke, čo mi neskôr umožnilo venovať sa aj lektorskej činnosti. Z IC-designu som presla do menej náročneho štúdia Visioneinteriors, kde som pôsobila 2 roky. Práca nebola stavaná pre mňa, takže som sa rozhodla pohnúť sa ďalej a postavit sa na vlastné :-) Pridala som sa k ľudom zo štúdia ZDZ a časom som sa vypracovala na spolumajiteľku firmy Interierovydizajn, kde súčasne pracujem aj ako hlavný architekt.

V Škole interiérového dizajnu lektorujem od roku 2009 hlavný predmet kurzu Zariaďovanie. Pôsobím ako lektor kurzov v Bratislave.  Momentálne mám pauzičku, nakoľko sa starám o mojich drobcov :-)

Ing. Katarína Puskailerová

Ing. Oľga Majlingová

Ing. Arch. Petra Adamczaková

Ing. Arch. Petra Adamczaková

štúdium: Fakulta architektúry STU v Bratislave 1999 - 2005, zimný semester 2003/2004  Fakulta architektúry TU vo Viedni, Doplňujúce pedagogické štúdium STU v Bratislave 2001-2003

prax: Od roku 2003 svoje vedomosti aplikujem v praxi od urbanizmu cez projekty bytových, občianskych a priemyselných stavieb, až po interiéry bytov a administratívnych budov.

K učiteľskému povolaniu som mala vždy blízko. Každá skupinka študentov je pre mňa výzvou a ich úspešné absolvovanie motiváciou do ďalšej práce. V neposlednom rade je pre mňa ich prístup k tvorbe obohatením.

V Škole interiérového dizajnu lektorujem od roku 2009 hlavný predmet Zariaďovanie a Materiály v interiéri. Pôsobím ako lektor kurzov v Banskej Bystrici. 

 

Ing. Arch. Katarína Gáboríková

štúdium: 2000 - 2006 Fakulta Umení TU Košice, odbor architektúra

 

prax: Od roku 2006 pôsobím ako aktívny architekt a interiérový dizajnér v praxi

 

V Škole interiérového dizajnu ALFA Education pôsobím ako lektor hlavného predmetu kurzu- Zariaďovanie od roku 2013, vyučujem aj predmet Materiály v interiéri. Vyučujem v kurzoch v Košiciach.

 

 

TRNAVA

Mgr. Lucia Raková

Ing. Miroslav Škriniar

Ing. Arch. Radoslav Regiec

Ing. Arch. Dáša Vafinová

 

BANSKÁ BYSTRICA

Ing. Arch. Petra Adamczáková

Ing. Oľga Majlingová

Ing. Katarína Puskailerová

Mgr. Inga Kristofová

Academy X

 

NITRA

Ing. Arch. Radoslav Regiec

Ing. Miroslav Škriniar

Ing. Arch. Dáša Vafinová

 

 

BRATISLAVA

Ing. Miroslav Škriniar

Ing. Soňa Haluzová

Mgr. Art. Lucia Lebišová

Bc. Karolína Bujdáková

Academy X  

 

 

 

 

ŽILINA

Mgr. Art. Denisa Dočkálková

Ing. Dagmar Vankúšová

Ing. Alena Ďurkáčová

Ing. Miroslav Škriniar

Ing. Kristína Malecová

Academy X

 

KOŠICE

Ing. Arch. Katarína Gáboríková

Ing. Dagmar Grancová

Mgr. Art. Júlia Dologová

Bc. Slávka Cichá

Ing. Arch. Marína Kissová

Academy X 

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie