Ako na prerábku


ako na prerábku

Chceli by ste sa zorientovať v tvorbe interiérov? Chystáte sa rekonštruovať svoje bývanie? Neviete si dať rady pri výbere materiálu, farieb? Neviete správne rozmiestniť a usporiadať nábytok? Chýbajú vám technické zdatnosti a potrebujete pomoc?

 

Škola interiérového dizajnu Vám ponúka 2 dňový workshop AKO NA PRERÁBKU, počas ktorého spoznáte nové možnosti ako dať Vášmu bývaniu novú tvár. Workshop je určený pre všetkých, ktorí sa chystajú na rekonštrukciu svojho bývania.

 


   ako na prerábku

   Lektor kurzu : Ing.arch. Eva Croitoru Králová, ArtD.

   Cena kurzu: 260€

   

   Cena zahŕňa: študijný materiál, pomôcky, malé občerstvenie

   Termíny konania: 16. a 17.03.2019

                                  

   Workshop sa koná priamo v interiérovom štúdiu.                          

  

Obsah kurzu: Hlavné zásady navrhovania interiérov, dispozičné riešenie usporiadania bytu, nahliadnutie do noriem v spojení s návrhom rekonštrukcie reálneho bytu. Správne vnímanie priestoru, pojem koncept, orientácia v cenách dodávateľov, výrobcov.


Naučíme Vás, ako správne vnímať interiér, budete mať možnosť pracovať s reálnymi vzorkami a listovať v katalógoch zahraničných dizajnérskych firiem, spoznávať nové možnosti bývania a tvoriť vlastné nápady v réžii so skúseným architektom.

 

PROGRAM:

1.deň
09,00- 09,30 Privítanie, zoznámenie
09,30- 12,00 Úvod k téme, ustálenie pojmov, zónovanie obytného priestoru, 3 menšie cvičenia
12,00- 13,00 Obedná prestávka
13,00- 15,30 Stavebná časť interiéru, osvetlenie, farby a materiály v interiéry
15,30- 17,00 Cvičenie- projekt, diskusia

2.deň
09,00-12,00 Miestnosti v byte- hygienické priestory, kuchyňa
12,00-13,00 Obedná prestávka
13,00-15,30 Miestnosti v byte- spálňa, detská izba, obývačka, šatník, pracovňa
15,30-17,00 Práca na projektoch
17,00-17,30 Vyhodnotenie projektov, diskusia

 

V rámci kurzu Vám bude poskytnutý ucelený študijný materiál, materiály k práci na projektoch, rysovacie potreby, ceruzky, fixky, papiere a pod, vzorky materiálov, katalógy+ malé občerstvenie.

 

PRIHLÁŠKA NA STIAHNUTIE TU

 

DAROVAŤ KURZ TU

Zaslaním vyplnenej Prihlášky a svojim podpisom potvrdzujem záväzné prihlásenie na mimoškolskú vzdelávaciu aktivitu – workshop Ako na prerábku 1.  Zaväzujem sa k úhrade ceny workshopu na  č. ú.: 2819130558/0200 , na základe faktúry, ktorá mi bude zaslaná obratom po zaslaní záväznej prihlášky. V prípade storna mi bude cena študijného poplatku vrátená iba v prípade, ak miesto seba zabezpečím náhradníka.

dizajndizajndizajn

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie