Feng shuei v interiéri

Zaujíma Vás tematika tradičného Feng Shui? Chcete sa stať profesionálnym konzultantom v tejto oblasti alebo sa venovať feng shui len pre osobnú potrebu a vlastné potešenie? Využite silu stáročiami overených techník tradičného feng shui pre svoj rozvoj alebo Vašich blízkych.

Čaká Vás nová pohodlná kombinovaná forma vzdelávania

V spolupráci s Akadémiou čínskej metafyziky Vám prinášame najmodernejšie formy štúdia. K účasti na kurze nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce vstupné znalosti.

Ako to bude prebiehať?

kurz feng shui

 

Dostanete prístup k video materiálom, ktoré budete študovať v pohodlí domova u seba, v čase kedy Vám to bude vyhovovať. Ku každej časti kurzu dostanete k dispozícii pripravené študijné materiály v elektronickej forme, vrátane príkladov a podporného softvéru. Videá ku každému modulu štúdia budete môcť neobmedzene pozerať kedykoľvek počas troch mesiacov od aktivácie prístupu.

Po naštudovaní teórie sa spoločne stretneme naživo v teréne na praktickom workshope. Tu bude priestor aj pre Vaše otázky a prediskutovanie všetkého čo Vás bude k štúdiu zaujímať. Zároveň si prakticky ukážeme ako aplikovať znalosti pri práci s priestorom.

Na záver Vás čaká záverečná skúška v podobe projektovej štúdie. Po jej odovzdaní dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní štúdia.

 

Pre koho je kurz určený?

Kurz je vhodný pre každého, kto sa chce naučiť ako harmonizovať energiu svojho priestoru s využitím niekoľko stáročných znalostí starobylého feng shui.
Po jeho absolvovaní sa môžete rozhodnúť či sa chcete stať aj profesionálnym poradcom vo Feng Shui a pokračovať ďalej v štúdiu.

 

Aká je štruktúra kurzu?

Kurz je zložený zo štyroch študijných modulov:

Na prvom stretnutí spoznáte princípy, na základe ktorých feng shui funguje a naučíte sa správne pracovať s formou a usporiadaním interiéru. Dozviete sa ako tvary vplývajú na človeka, naučíte sa správne používať kompas LUO Pan na zameriavanie priestoru.
V druhej a tretej časti spoznáte ako vplyva okolité prostredie na energiu v interiéry, ako správne vyhodnotiť energiu v exteriéry a ako upraviť exteriér aby podporoval správne energiu v interiéry. Naučíte sa pracovať s umiestňovaním vodných prvkov v záhrade.
V štvrtej časti budete podrobne analyzovať interiér na základe výpočtov, časových vplyvov a správneho zamerania orientácie stavby vzhľadom k magnetickému poľu.
Naučíte sa pracovať s energetickými matricami pomocou techník BaZhai a Lietajúcich hviezd. Na základe týchto techník sa naučíte ako správne vybrať miesto a orientáciu postele, spoznať na aký účel je aká miestnosť vhodná, voliť vhodné tvary, materiály a interiérové prvky v miestnostiach, vhodne usporiadať členenie interiéru a tok energie.

 

Čo ak nebudete stíhať prísť na živé spoločné stretnutia?

Žiadny problém :). Aj zo živých stretnutí alebo webinárov budeme robiť video záznam. Ak nestihnete prísť naživo, budete si to môcť dodatočne pozrieť pohodlne u seba doma.

 

Podrobná obsahová náplň modulov

I. MODUL-  Korene tradičného Feng Shui 

1. Lekcia - Vývoj a hlavné školy

2. Lekcia - Základné filozofické princípy

3. Lekcia - Aplikácia základných filozofických princípov v priestore

4. Lekcia - Riadenie toku Qi v pôdoryse priestoru

5. Lekcia - Wu Xing

6. Lekcia - Ba Gua - 8 trigramov

7. Lekcia - zameranie pôdorysu

8. Lekcia - Ba Zhai - 8 smerov

9. Záverečné opakovanie a praktické príklady

 

II. MODUL- Exteriérové Feng Shui

1. lekcia – Vývoj a hlavné smery krajinného Feng Shui

2. lekcia – Princípy krajinného Feng Shui

3. lekcia – Štúdium Horského draka

4. lekcia – Štúdium Vodného draka

5. lekcia – Časové vplyvy

6. lekcia – Mestská architektúra

7. lekcia – Analýza pozemku

8. lekcia – Ming Tang a Shui Kou

9. Záverečné opakovanie a praktické príklady

 

III. MODUL-  Interiérové Feng Shui - techniky Ba Zhai

0. Lekcia – ...rozprávanie o mlčaní...

1.Lekcia – Trigramy

2. Lekcia – Priemet trigramov na pôdorys

3. Lekcia – Orientácia v priestore

4. Lekcia – Ba Zhai Feng Shui

5. Podrobná analýza interiérových foriem

 

IV. MODUL-  Lietajúce hviezdy Feng Shui - techniky časových vplyvov v interiéry a exteriéry

História vývoja Xuan Kong Fei Xing

Filozofické princípy

Princípy priestoru a času

Výpočet diagramu lietajúcich hviezd

Interpretácia vlastností hviezd

Význam kľúčových palácov

Princípy vody v systéme Xuan Kong

Interpretácia lietajúcich hviezd

Aplikovanie princípov Xuan Kong Fei Xing Feng Shui v interiéroch

 

Termíny konania

feng shui v interiéry termíny

Objednajte si samostatné moduly, alebo celý kurz za zvýhodnenú cenu!  Prihlásenie je možné kedykoľvek, až do 08.05.2017
V cene sú zahrnuté študijné materiály ku všetkým modulom šúdia v elektronickej podobe ako aj softvér na výpočet lietajúcich hviezd a Ba Zhai.

 

 

PRIHLÁSIŤ SA TU

 

          feng shui                  feng shui

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie