CVIČNÝ KLIENT

Neviete si dať rady pri rekonštrukcií Vášho bývania, kancelárie, alebo predajne?

Radi by ste podporili začínajúcich dizajnérov a získali niekoľko návrhov za symbolickú cenu?

Staňte sa našim cvičným klientom!

 

Čo v sebe zahŕňa pojem cvičný klient?

Počas štúdia v našej škole sa snažíme pre študentov zabezpečiť priame prepojenie medzi teóriou a praxou. Počas rekvalifikačného kurzu Interiérový dizajn spracúvajú študenti 2 veľké projekty- kompletné návrhy interiérov, spolu s technickou dokumentáciou, špecifikáciou použitých prvkov a vizualizáciami interiéru. V poslednom semestri sa pracuje na Záverečnom projekte, ktorý je najkomplexnejším a najlepším dielom študenta. Práve preto chceme, aby tento návrh bol pripravovaný pre reálneho klienta a bol tak vstupenkou nášho žiaka do sveta profesionálov!

Koľko stojí návrh pre cvičného klienta?

Spolupráca so študentami je výhodná svojou cenou, za návrh si zaplatíte 3 eurá za meter štvorcový priestoru a získate tak hneď niekoľko riešení svojho interiéru. Všetky projekty samozrejme koordinujú lektori.

Ako prebieha spolupráca a koľko trvá príprava návrhov?

Celý proces trvá cca pol roka, za tento čas sú potrebné 2 osobné stretnutia, takže Vás nezaťažíme ani z časového hľadiska.

1. stretnutie je pri zadávaní projektu. V rámci jednej soboty navštívite našich študentov, oboznámite ich o svojich požiadavkách, predstavách, prinesiete si pôdorys interiéru a fotografie aktuálneho stavu.

Nasleduje fáza prác na projekte, počas ktorej budete kontaktovaný prostredníctvom mailu, prípadne telefonicky.

2.stretnutie je pri obhajobe- prezentácií návrhov, ktoré sa koná v rámci záverečnej skúšky kurzu.

Čo obsahuje zariaďovací projekt cvičného klienta?

Návrh obsahuje textovú časť, v ktorej sú všetky základné údaje o stavbe, lokalite a základné údaje o investorovi. Obsahuje aj libreto – koncept a technický popis návrhu (materiál, povrchová úprava, technické riešenie, farebnosť...) + rozpočet návrhu

Najdôležitejšou časťou je samozrejme návrh spracovaný v grafickej časti projektu, ktorá obsahuje:

1. Pôvodný stav objektu M 1:50
2. Výkres búracích prác M 1:50
3. Návrh zariadenia M 1:50
4. Výkres podláh M 1:50
5. Výkres osvetlenia M 1:50
6. Pôdorysy so zariaďovacími prvkami navrhovaných miestností M 1:25
7. Rezopohľady navrhovaných miestností (min. 2 charakteristické z každej miestnosti) M 1:25
8. Vizualizácie/priestorové zobrazenia navrhovaného interiéru
9. Výpis zariaďovacích predmetov + cenová ponuka

Ak chcete vidieť, ako návrh vyzerá, navštívte našu facebookovú stránku 

 

AKTUÁLNE VOĽNÉ MIESTA PRE PROJEKTY

V rámci letného semestra, ktorý v našej škole trvá od februára do júna, budú v našej škole končiť 2 skupiny študentov v mestách: Bratislava a Banská Bystrica

Ak ste z okolia a radi by ste spolupracovali s nami, kontaktujte nás prosím telefonicky, alebo mailom, najneskôr do 15.3.2019

0905/257-488, alebo info@alfaedu.sk

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie